Yerel ve global hizmet alanı fark etmeksizin kurumsal kimlik kazandırmak istediğiniz işletmeniz için öncelik olarak bir web sitesi oluşturmanız gerekmektedir. Ancak sıradan bir web sitesi, firmanızın kurumsal kimlik kazanmasına yardımcı olmayacaktır. Bu sebeple kurumsal web tasarım hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Kurumsal web siteleri, işletmenizin kurumsal kimliğini daha fazla ön plana çıkarır. Bu sayede ürün ve hizmet satışı yaparken aynı zamanda müşterilerinize daha kısa süre içerisinde güven aşılayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kurumsal Web Sitesinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İşletmenizin internet ortamında kısa süre içerisinde ön plana çıkmasını sağlayacak olan kurumsal web siteleri, birçok avantajı da bünyesinde barındırır. KRC’yi tercih ederek satın alacağınız kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde birbirinden farklı avantajlardan da faydalanabilmeniz mümkündür. Bu avantajlar ise genel olarak şu şekildedir;

 • Firmanızı daha kısa süre içerisinde tanıtmanıza olanak sağlar.
 • Hizmet alanlarınızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.
 • Daha kolay bir tanıtım evresinden geçmenize imkan yaratır.
 • Müşterilerinize güven aşılamanıza imkan tanır.
 • Daha kısa süre içerisinde internet ortamına uyum sağlamanıza yardımcı olur.
 • Kurumsal web siteleri sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
 • Başlangıç olarak müşteri potansiyelinizin artmasına sonrasında ise daha yüksek kazanç elde etmenize imkan sağlar.
 • Bu web siteleri sayesinde kısa süre içerisinde kurumsal kimlik kazanan bir işletmeye sahip olabilirsiniz.

Yukarıdaki avantajları sizlere ve işletmenize sağlamakta olan kurumsal web tasarım hizmeti için bizleri tercih edebilir, kaliteli bir web sitesiyle daha güçlü adımlar atabilirsiniz. Hemen şimdi teklif talep formumuzu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Tasarlanır?

Kurumsal web siteleri, belirli kalıplar çerçevesinde değil her işletme için özgün çalışmalarla tasarlanmaktadır. Bu doğrultuda tasarım hizmeti alacağınız firmanın sizlere sağlayacağı hizmetin profesyonelliği fazlasıyla önemlidir. KRC, alanında uzman ve başarılı bir ekiple işletmenize profesyonel destek sağlamaktadır. Sizlere ve işletmenize çok sayıda fayda sağlayacak kurumsal web sitesi tasarımı sırasında attığımız adımlar genel olarak şu şekildedir;

 1. Öncelik olarak işletmeniz hakkında detaylı bilgiler ele alınır ve incelenir,
 2. Ardından hizmet verdiğiniz alan incelenir ve ihtiyaç duyulması durumunda piyasa araştırması yapılır,
 3. İşletmenizin güncel müşteri olanakları ve belirlediği hedef kitle doğrultusunda çalışmalar yapılır,
 4. Markanızın ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun domanin ve hosting satın alımı gerçekleştirilir.
 5. Belirlenen kriterler doğrultusunda tasarım haritası oluşturulur ve tasarım aşamasına geçilir.

Yukarıdaki adımların her biri, en hızlı şekilde atılmakta ve firmanız için en kısa süre içerisinde kurumsal web tasarım hizmeti gerçekleştirilmektedir.


Kurumsal Web Sitelerinin Sahip Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kurumsal web sitesi, internet ortamında bulunan diğer sitelere göre birçok konuda farklılık gösterir. Bu farklar alanında olabileceği gibi web sayfası içerisinde yer alan içeriklerde de meydana çıkabilir. Ayrıca bu tür web sitelerinde bulunması gereken özellikler ise genel olarak aşağıdaki gibidir;

 


Özellikler

 • Müşteri ihtiyaçlarını ve yoğun trafik akışını karşılayacak güçlü bir alt yapıya sahip olmalıdır.
 • Doğru domain adresine ve hostinge sahip olmalıdır. Bu noktada yüksek trafik almak isteyen web siteleri, özel sunucular ile çalışabilmelidir.
 • Doğru ve etkileyici bir tasarım üzerinden site kurulumu gerçekleştirilmelidir.
 • Müşterilerinizin ihtiyaçlarına oldukça hızlı bir şekilde cevap vermelidir.
 • İşletmenizin kimliğini taşımalı ve firmanıza kurumsal kimlik kazandıracak düzeyde kaliteli olmalıdır.
 • Geniş bir içerik yelpazesine sahip olmalıdır.

 

Kurumsal olarak adlandırılan web siteleri, tamamen kurumların ihtiyaçları, hedefleri ve amaçları baz alınarak oluşturulmaktadır. Bu doğrultuda internet ortamında başarı yakalamak ve kısa süre içerisinde kurumsal kimlik kazanmak isteyen işletmelerin, atmaları gereken ilk adım bir kurumsal web tasarımı yaptırmaktır. Tam da bu noktada ihtiyaç duyabileceğiniz kurumsal web tasarım hizmeti, KRC kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.