+905434906700

info@cagriteknoloji.net

HAKKIMIZDA

Kurumsal web tasarımları

Web tasarımlarımız, kurumsal bir firma imajı oluşturmanın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız. 

Sadece firma olarak değil, kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu kurumsal web tasarımlarımızdan birisine sahip olmanızdır

20

Yıllık
Deneyim

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Web tasarımlarımız ile firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizi etkileyebileceksiniz

KRC Web Tasarım

2008'den Bu Yana Profesyonel Destek

Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, kurumsal kiliğinize göre % 100 özelleştirebilirsiniz.

Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, firmanıza göre % 100 özelleştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tasarımı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyoruz. Profesyonel web tasarımlarımız kolay anlaşılır, tamamen özelleştirilebilir bir düzene sahiptir. Firmanıza ve kurumsal kimliğine göre % 100 özelleştirebilirsiniz.

A Takımı

büyünün arkasınd bulunan teknik ekibimiz…

Bize Ulaşın

Teknik Destek ekibimizle 7/24 yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Onay Alanı

  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

  Aklınıza Takılanlar

  KRC bünyesinde bulunan teknik destek ekibimiz şartsız koşulsuz 7/24 göreve hazır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  Ömür boyu tasarım lisansı nedir

  Satın almış olduğunuz tasarımı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyoruz

  Hosting sunucunuz nasıl ve sınırsız mı?

  Firmalarımızın rahat hareket etmelerini sağlamak için hiçbir şekilde limit koymadık. Sınırsız hostingimiz ile dilediğiniz şekilde sitenizi kullanabilirsiniz.

  Tasarımlarınız SEO uyumlu mu?

  Tüm tasarımlarımız % 100 SEO uyumludur. Sizin yapmanız gereken sitenizi belirli periyotlarda ziyaret etmeniz. Gerisini ekibimiz halleder

  Reklam şartlarınız nedir?

  Reklam Desteği, Türkiye’nin en büyük isg e-eğitim sitesi https://nedenisguvenligi.com , Türkiye’nin tek ansiklopedisi https://ansiklopedist.com , gündem haber merkezi Haber Buketi https://haberbuketi.net , akademi eğitim platformu https://onlineisgegitimi.com ve Türkiye’nin Emlak Arama Sitesi https://onlineemlakara.com (50 bin hit) için 1 adet 300*250 ya da 728*90 banner reklam desteği verilir.

  Teknik destek şartlarınız nelerdir?

  KRC bünyesinde bulunan teknik destek ekibimiz şartsız koşulsuz 7/24 göreve hazır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

  Hızlı İletişim

  Bize Ulaşın

  E-Posta İle

  info@web.com

  GSM İle

  +90 544 606 6045

  Yüksek Hızlı

  Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, kurumsal kiliğinize göre % 100 özelleştirebilirsiniz.​