+905434906700

info@cagriteknoloji.net

Kurumsal Web Tasarımları

Kurumsal web tasarımı, sadece yasal bir zorunluluk olduğu için birkaç basit sayfa birbirine bağlanarak da yapılabilir. Kuşkusuz ki bu yapılabilecek en kolay uygulamadır. Ancak, biraz daha emek harcayarak (ya da doğru firmayla çalışıp işi kurumsal web tasarımı uzmanına bırakarak) aynı şekilde ziyaretçilerinize oldukça kapsamlı bir rehber de sunulabilir. Böylelikle kurum tanıtımı olabildiğince geniş kitlelere ulaştırılmış olur. Milyonlarca internet kullanıcısını da fazladan reklam masrafına girmeden sitenize çekmiş olursunuz.


Telefonla ve firmanızda bulunan personelle yüzyüze görüşme imkanı bulanların dışında, firmanıza dair sorular soran ve bunlara yönelik aldığı cevaplar doğrultusunda sizinle çalışıp çalışmamaya karar verecek olan kişiler, yine internet üzerinden ilgili departmanlara ulaşabilir, sorularına hızlı cevaplar alabilirler. İş hacminin büyümesine de bir fırsat tanınmış olur. Kurumsal web tasarımı firmanıza dair olası bir yanlış algının da hızlıca düzeltilmesine imkan tanınır.

 

Kaliteli ve markanıza özel, mobil cihazlara ve SEO çalışmalarına uygun web site tasarımı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

 

Profesyonel web sitelerinin amatör / hazır web sitelerinden ne farkı var?

Profesyonel web siteleri tek bir kişi tarafından değil, alanlarında uzman bir ekip tarafından hazırlanır.

Bu ekip temel olarak web tasarım uzmanı, web yazılım uzmanı ve seo uzmanından oluşur. Herkes uzman olduğu alanda çalıştığı için ortaya profesyonel bir web sitesi çıkar.

Profesyonel bir ekiple çalışmak size şunları sağlar;

● Bir kişi sitenize girdiğinde dikkatini çekeceği noktalar belirlenir. Kurumsal bir tasarım yapılır.

● Sitenize giren kişinin aradığı hizmetlere hızlıca ulaşmasına uygun bir yapı oluşturulur.

● Siteyi tamamen siz yönetebilirsiniz. İstediğiniz metin / görsel değişikliğini yapabilirsiniz.

● Herşeyden önemlisi arama motoru optimizasyonuna uyumlu alt yapıyla ve iyi bir seo çalışmasıyla siteniz müşterilerinizin sizi bulmasını istediğiniz kelimelerde üst sıralarda yer alır.

● Günümüzde herkesin vazgeçilmezi olan sosyal medya (facebook, twitter, blog, vb) entegreleri yapılır.

● İsteniyorsa sosyal medya yönetimi profesyonel bir şekilde yapılır.

● Eğer işiniz tamamen internet üzerinden pazarlamaya yönelikse pazarlamayla ilgili diğer öneriler size sunulur.